Moterų treniruotės

motertren

Kviečiame merginas ir moteris išbandyti kūno tobulinimo treniruotes, kurios padės atsipalaiduoti po darbų, motyvuos sveikai gyventi, padailins figūrą ir suteiks galimybę praleisti laiką bendraminčių apsuptyje.

Kūno tobulinimo treniruočių intensyvumas išsilaiko visų treniruočių metu, nes pratimai seka vienas po kito, sujungiant kardio ir jėgos pratimus. Šios treniruotės skirtos lavinti ištvermę, stiprinti ir išryškinti visus kūno raumenis, gerinti širdies ir kraujagyslių sistemą bei intensyviai deginti kalorijas.

Treniruotes kviečiame lankyti įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo merginas ir moteris, tad kvieskime drauges, mamas, seses ir močiutes ir pradėkime sportuoti kartu.

Treniruotes veda sveikatos edukologijos magistrė – Jurgita Januškaitė-Žilinskienė.

 

Jėgos treniruotės vyrams

Kviečiame išbandyti fizinio pasirengimo treniruotes, kurios skirtos vyrams, bet tinka ir moterims. Treniruočių metu atliksime aukšto intensyvumo ištvermės, jėgos ir vikrumo pratimus, skirtus visoms raumenų grupėms stiprinti, naudojant įvairų sportinį inventorių (funkciniai diržai, giros, pasunkinti kamuoliai, šokinėjimo dėžės ir kt.). Užduotys bus paįvairinamos kovos menų elementais atliekant smūgius į bokso kriaušes ir letenas.

Treniruotes veda Lietuvos daugkartiniai Shotokan karatė čempionai, Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkai Tomas Žilinskas ir Jurgita Januškaitė-Žilinskienė.

 

 

INFORMACIJA:

Telefonu:
8 627 38138
El. paštu:
jurgita.januskaite@gmail.com
Kaina:
35 eur/mėn.